Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2022

Bezpłatne szkolenia ZUS. Dzisiaj ostatni dzień zapisów

fot. pixabay

fot. pixabay

Jeszcze tylko dziś można zapisać się na bezpłatne szkolenie online #„Platforma Usług Elektronicznych ZUS-obowiązek posiadania konta na PUE ZUS przez płatników składek”.

Szkolenie odbędzie się 1 grudnia w godz. 10-12.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem szkolenia_bydgoszcz@zus.pl- informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Bydgoski oddział ZUS zaplanował jeszcze jedno szkolenie w grudniu, które dotyczyć będzie zasad poprawnego wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Szkolenie odbędzie się 8 grudnia w godz. 10-13.00 i będzie prowadzone online za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Zapisy przyjmujemy do 7 grudnia pod adresem szkolenia_bydgoszcz@zus.pl.

Materiał: Krystyna Michałek / regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    dzień kultury, w dniu 30-11-2022 11:24:24 napisał:

    Eksperci ZUS, szukajcie pracy. Obecny system emerytalny w Polsce zmierza do zapaści - do 2027 roku na emerytury zabraknie aż 300 mld zł... Aby go utrzymać, trzeba będzie podwyższać m.in. podatki. Będą musieli je płacić młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy. Powodzenia młodzieży. Tylko PiS!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kalendarz jednodzielny
26,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)