Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 kwietnia 2024

Zajęcia nawiązywały do Dnia Ziemi. Powstała piękna planeta

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

23 kwietnia w Oddziale Przedszkolnym #w Dębowie panie z Centrum Kształcenia i Filii Bibliotecznej w Dębowie przeprowadziły zajęcia dla dzieci nawiązujące do Dnia Ziemi, które obchodzimy 22 kwietnia.

Na początku opowiedziałyśmy dzieciom o segregacji śmierci i ich zadaniem było przyklejenie karteczek z odpadami do odpowiednich pojemników. Później pobawiliśmy się w ruchową zabawę i dzieci losowały zadania. Następnie każde dziecko odrysowalo na kartce papieru swoją dłoń,panie przykleiły patyczki i zawiązały kokardki. Na koniec przykleiłyśmy te rączki na zielony brystol i powstała piękna planeta.

Materiał: Justyna Kromrych i Michalina Szałkowska

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)