Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

08 października 2020

Pierwszy pozytywny, a na drugi test nie ma co liczyć? "Nie wiedzą, czy nadal mają wirusa"

- Trzeba po prostu poruszyć ten temat – takim zdaniem zaczęła swoją wiadomość #kontaktująca się z nami Internautka. O co chodzi? Przeczytacie poniżej.

Lekarz POZ i Sanepid mają gdzieś, czy ludzie po pierwszym pozytywnym wyniku na Covid są zdrowi, czy tez nie. Pomimo tego, iż osoby, które mają objawy koronawirusa, chcą poddać się badaniu na koronawirusa, to odpowiedz brzmi: "NIE", ponieważ nie mają Państwo pełnych objawów... Wychodzi na to, że człowiek musi leżeć pod respiratorem, aby zrobiono mu kolejny test. W głowie się to wszystko nie mieści... Człowiek, chcący iść do pracy, nie dostaje prawa do kolejnego wymazu, tylko dlatego ze nie ma na to pieniędzy? WIĘC GDZIE SA NASZE PODATKI SKŁADKI?? Później Państwo się dziwi, że tyle przypadków na dobę, skoro oni sami nic z tym nie robią i każą osobom bez kolejnego wyniku zarażać innych nieświadomie, ponieważ nie wiedzą, czy nadal mają wirusa w sobie..

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 19 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 14 (14)

  xyz, w dniu 08-10-2020 08:44:06 napisał:

  Wszystko rozbija się o kasę i statystyki :((

  odpowiedz

  • 0 (2)

  W ocenie uczonych, w dniu 08-10-2020 10:10:05 napisał:

  Tu w tej analizie znajdziesz odpowiedź na poruszaną kwestię.W ocenie uczonych , "deklaracja z Great Barrington" Proszę przeczytajcie analizę i sugestie tych uczonych którą opublikowali. Cieszy że w końcu świat medycyny podejmuje alarm i publicznie wprost mówi o popełnionych błędach. Gorąco zachęcam na kanwie toczącej się tu dyskusji.

  odpowiedz

  • -2 (12)

  Niewierzewkorone, w dniu 08-10-2020 10:33:46 napisał:

  Hahaha no to teraz wychodzi ta prawda bujda o koronie najpierw niby pozytyw mini że objawów nie ma koronyi chce się ponownie go zrobić a sanepid ma to po dziurki gdzieś. Tak wiedziałam że ten nasz sanepid będzie zamiatał to wszystko. A robią to dla kasy te pseudo testy kosztują 500zl co dają fałszywe wyniki pytanie czy warto je robić dalej masakra

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (4)

  Babcia fela, w dniu 08-10-2020 14:31:28 napisał:

  Bo ten covid to totalne scierwo wymyslone przech cholera wie kogo wszystkim wpisuja covid 19 idioci a ciekawe czy widzieli grype bezobjawowa angine ciekaw jestem co maja powiedziec alergicy tez po psiknieciu bo maja uczulenie na sierść to tez im covida wpierdyla

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Kolo, w dniu 09-10-2020 01:51:39 napisał:

  Choroba medialna... zarabiają osły z Wijskiej w Warszawie na tym. Testy? Sprawdźcie powiązania, kogo jest firma produkująca testy... Przekręt światowy na wypompowanie pieniędzy z budżetu, doprowadzenie do biedy w społeczeństwie, tresura by być posłusznym władzy. Ten rok to nic... Poczekajcie na 2021, najgorsze przed nami...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)