Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2020

Plaża w Więcborku doposażona. Są m. in. nowe rowery wodne i miejskie

fot. UM Więcbork

fot. UM Więcbork

Gmina Więcbork w ramach projektu pn. „Doposażenie wypożyczalni sprzętu turystycznego #przy plaży miejskiej w Więcborku” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020 w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” otrzymała dofinansowanie za zakup sprzętu turystycznego.

Zakupione zostały: 

rowery wodne – 3 szt.,

plenerowy stół do tenisa – 1 szt.,

rowery miejskie – 10 szt.

przyczepka rowerowa do przewozu dzieci – 1 szt.

W wyniku realizacji operacji został osiągnięty następujący cel: Tworzenie atrakcyjnej przestrzeni turystycznej i rekreacyjnej do 2023 roku poprzez doposażenie wypożyczalni sprzętu turystycznego przy plaży miejskiej w Więcborku

Materiał: UM Więcbork

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  szeryf, w dniu 29-07-2020 14:24:24 napisał:

  W nakle gmina czy powiat zamiast doposażyć przystań lub wyremontować nabrzeże, aby można było odpoczywać w normalnych warunkach, kupują prywatnej firmie samochody (czytaj nowy szpital w galaktyce kurvix). A w Więcborku chociaż wiedzą co to kosiarka do trawy!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkaniec, w dniu 30-07-2020 08:51:24 napisał:

  Niestety Więcbork przeznacza pieniądze tylko na nowe a szybko zapomina o tym co stare. Nie potrafi utrzymać inwestycji w dobrym stanie. Plac zabaw koło koscioła zagraża bezpieczeństwu dzieci, na molo też już widać niedoróbki które się pogłębiają i nikt z tym nic nie robi. Ciekawe kiedy zjeżdżalnia na plaży pierdyknie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Drobne naprawy
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Meble łazienkowe
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)