Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Aktywni seniorzy. Rozpoczyna się letni sezon nordic walking

fot. archiwum

fot. archiwum

Klub Turystyki "Noteć" serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w # letnim cyklu spacerów nordic walking, które odbywać się będą w ramach projektu "Seniorzy aktywnie".

Pierwszy ze spacerów odbędzie się w piątek 24.06.2019r. trasą Gorzeń - Potulice mającą długość ok. 6 km. Zbiórka uczestników odbywa się każdorazowo na parkingu przy Lidlu o godz. 9.00.

Spacer poprzedzony zostanie krótkim instruktażem w zakresie prawidłowej techniki Nordic Walking.

Uczestników obowiązuje strój i obuwie sportowe. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o dokonanie zgłoszenia telefonicznie pod nr tel. 608 441 824,  lub mailowo: wycieczkinaklo.cba.pl

materiał: Tadeusz Kunikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)