Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 marca 2019

E-AKTA. Darmowe szkolenia w ZUS

fot.arch

fot.arch

Inspektorat ZUS w Inowrocławiu zaprasza na darmowe szkolenie e-AKTA# - zmiany w zasadach przechowywania akt pracowniczych.

Zmiany w przepisach, które weszły w życie z początkiem stycznia ułatwiają przechowywanie akt pracowniczych i obniżają związane z tym koszty. Pracodawca może zdecydować, w jakiej formie chce przechowywać dokumentację – papierowo czy elektronicznie. Co więcej, za nowo zatrudnionych pracowników akta pracownicze pracodawca będzie przechowywał przez 10 lat, a nie 50 lat. Wszelkie kwestie, które dotyczą e-AKTA, a także zmiany w dokumentach ubezpieczeniowych zostaną omówione podczas szkolenia, które odbędzie się 30 kwietnia o godz. 9:00 w siedzibie Inspektoratu w Inowrocławiu ul. Solankowa 15.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani muszą się wcześniej zapisać, dzwoniąc pod nr tel. 52 356 10 22 lub mailowo : joanna.kujawa@zus.pl; danuta.grzeskowiak@zus.pl.

materiał: Krystyna Michałek

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Sternik, w dniu 26-03-2019 15:45:48 napisał:

    Człowiek zamiast zarabiać pieniądze musi odwalać kursy w ZUSie. Brakuje urzedników i część pracy musza przejąc podatnicy WTF. Następny budżet miasta sam rozpisze będą nowe fontanny i kolorowe kosze na śmieci.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Żel UV 5ml
7,50PLN
Wulkanizacja
Pomoc drogowa
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Budowa domu pod klucz
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)