Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

26 marca 2019

E-AKTA. Darmowe szkolenia w ZUS

fot.arch

fot.arch

Inspektorat ZUS w Inowrocławiu zaprasza na darmowe szkolenie e-AKTA# - zmiany w zasadach przechowywania akt pracowniczych.

Zmiany w przepisach, które weszły w życie z początkiem stycznia ułatwiają przechowywanie akt pracowniczych i obniżają związane z tym koszty. Pracodawca może zdecydować, w jakiej formie chce przechowywać dokumentację – papierowo czy elektronicznie. Co więcej, za nowo zatrudnionych pracowników akta pracownicze pracodawca będzie przechowywał przez 10 lat, a nie 50 lat. Wszelkie kwestie, które dotyczą e-AKTA, a także zmiany w dokumentach ubezpieczeniowych zostaną omówione podczas szkolenia, które odbędzie się 30 kwietnia o godz. 9:00 w siedzibie Inspektoratu w Inowrocławiu ul. Solankowa 15.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani muszą się wcześniej zapisać, dzwoniąc pod nr tel. 52 356 10 22 lub mailowo : joanna.kujawa@zus.pl; danuta.grzeskowiak@zus.pl.

materiał: Krystyna Michałek

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Sternik, w dniu 26-03-2019 15:45:48 napisał:

    Człowiek zamiast zarabiać pieniądze musi odwalać kursy w ZUSie. Brakuje urzedników i część pracy musza przejąc podatnicy WTF. Następny budżet miasta sam rozpisze będą nowe fontanny i kolorowe kosze na śmieci.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Koloryzacja - nowoczesne techniki
Elewacje
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bon upominkowy
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa magazynów
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Odchudzanie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)