Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2021

Finał konkursu kulinarnego. Wśród gości finalista programu "MasterChef"

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza# mieszkańców powiatu nakielskiego na Finał Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk"

Termin Finału: 25.06.2021 r., godz. 16.00
Miejsce Finału : Zajazd WIK w Ślesinie
Główną atrakcją Finału będzie pokaz kulinarny, który zaprezentuje Mariusz Szwed – Finalista 3. sezonu programu "MasterChef"

W programie Finału:

  • Ocena dań głównych, zgłoszonych do konkursu kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk”
  • wykład „Historia od kuchni – z garami przez wieki”, który poprowadzi kustosz Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Anna Sergot;
  • pokaz kulinarny, przygotowanie 3 dań (przystawka, danie główne, deser) wraz z degustacją w wykonaniu kucharza Mariusza Szweda- finalisty 3. sezonu programu "MasterChef"
  • Wręczenie nagród w konkursie Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk",

Organizatorem konkursu Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk" jest Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację, pod nr telefonu 577 753 019, zgłoszenia przyjmujemy do 23.06.2021 r.

Materiał: Joanna Bałdyga - Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)