Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

02 lutego 2019

Gdy sprawa jest groźna na nich liczyć można. Oczywiście na Babcie i Dziadków

fot.pow

fot.pow

Najpiękniejsze życzenia płynące prosto z serca to życzenia od wnuków.

Z okazji dnia Babci i Dziadka klasa 1a Szkoły Podstawowej w Sadkach przygotowała piękny spektakl słowno - muzyczny. Ku zaskoczeniu wszystkich do auli wjechał pociąg muzyczny z tańcem i ogromnym bukietem życzeń. Były oklaski, łezka w oku i wielka radość. Babcie i dziadków rozpierała duma kiedy słyszeli "Gdy sprawa jest groźna na nich liczyć można" Dziewczynki wychwalały swoje babcie za to, że są piękne i słodkie. Na zakończenie cała klasa zatańczyła czekoladową sambę i odśpiewała tradycyjne 100 lat a babcie wraz z dziadkami dziękowały wnukom gromkimi brawami. Dziękujemy pani Niedzielskiej wychowawcy klasy 1a za przygotowanie przedstawienia, które było najwspanialszym prezentem dla nas i rodzicom za słodki poczęstunek.

materiał:Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)