Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
20 stycznia 2018

Gimnazjaliści nie żałowali nóg! Ten wspaniały bal zapamiętają na długo

fot. Damian Poniewierski

fot. Damian Poniewierski

19 stycznia o godz. 18:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego #Witosa w Samostrzelu już po raz 14 rozpoczął się bal gimnazjalny.

Bal poprowadzili reprezentanci klas trzecich: Zuzanna Iciek oraz Patryk Krok. Jak co roku uroczystość tę rozpoczął polonez, z którym nasi gimnazjaliści poradzili sobie wyśmienicie. Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Ciechanowska, która zachęciła nas do wspólnej zabawy. Potem delegacje uczniów złożyły serdeczne podziękowania oraz wręczyły kwiaty dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i wychowawcom: klasa 3A pani Bernadecie Sobierajskiej, panu Krzysztofowi Troczyńskiemu oraz pani Alicji Szwejkowskiej Radtke, a 3B pani Dorocie Krzemińskiej i pani Marii Korkosz.

Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce przy wspaniałej muzycznej oprawie zespołu pana Krzysztofa Troczyńskiego. Jak zwykle zabawa była fantastyczna. O godz. 24:00 Bal gimnazjalny dobiegł końca. Oczywiście uczniowie czuli niedosyt, jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy. Wiemy, że wspomnienia zostają na zawsze, dlatego też ten piękny dzień zapamiętamy już do końca życia.

Materiał: Julia Iwanek, klasa 3B

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)