Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
13 lutego 2018

Karnawałowe rytmy w świetlicy. Goście bawili się prawie do rana

fot. powierzone

fot. powierzone

10 lutego 2018 roku w sobotni wieczór świetlica wiejska w Łodzi rozbrzmiewała karnawałowymi # rytmami.

Sołtys Barbara Kwiatkowska wspólnie z mieszkańcami Anielin zorganizowali zabawę karnawałową. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, rozgrzewający barszcz i niespodziankę. Na imprezę zawitała Fotobudka Żurawia, goście z radością robili sobie pamiątkowe zdjęcia na wesoło a znane i popularne przeboje wręcz zmuszały gości do wyjścia na parkiet. Zabawa trwała prawie do białego rana.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy a uczestnikom za wspaniały wieczór i cudowną atmosferę.

materiał: Barbara Kwiatkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)