Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 lutego 2018

Karnawałowe rytmy w świetlicy. Goście bawili się prawie do rana

fot. powierzone

fot. powierzone

10 lutego 2018 roku w sobotni wieczór świetlica wiejska w Łodzi rozbrzmiewała karnawałowymi # rytmami.

Sołtys Barbara Kwiatkowska wspólnie z mieszkańcami Anielin zorganizowali zabawę karnawałową. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, rozgrzewający barszcz i niespodziankę. Na imprezę zawitała Fotobudka Żurawia, goście z radością robili sobie pamiątkowe zdjęcia na wesoło a znane i popularne przeboje wręcz zmuszały gości do wyjścia na parkiet. Zabawa trwała prawie do białego rana.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy a uczestnikom za wspaniały wieczór i cudowną atmosferę.

materiał: Barbara Kwiatkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)