Dziś mamy 19 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 lutego 2018

Karnawałowe rytmy w świetlicy. Goście bawili się prawie do rana

fot. powierzone

fot. powierzone

10 lutego 2018 roku w sobotni wieczór świetlica wiejska w Łodzi rozbrzmiewała karnawałowymi # rytmami.

Sołtys Barbara Kwiatkowska wspólnie z mieszkańcami Anielin zorganizowali zabawę karnawałową. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, rozgrzewający barszcz i niespodziankę. Na imprezę zawitała Fotobudka Żurawia, goście z radością robili sobie pamiątkowe zdjęcia na wesoło a znane i popularne przeboje wręcz zmuszały gości do wyjścia na parkiet. Zabawa trwała prawie do białego rana.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy a uczestnikom za wspaniały wieczór i cudowną atmosferę.

materiał: Barbara Kwiatkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)