Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 maja 2018

Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie. Dziewczęta zajęły drugie miejsce w swojej kategorii

fot. powierzone

fot. powierzone

Niezmiernie miło nam poinformować, że cztery uczennice klasy VIa Szkoły Podstawowej w # Sadkach : Michalina Wojciechowska, Oliwia Kropska, Magdalena Neulitz i Alicja Zygmunt po raz kolejny zostały finalistkami ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego "Bazgroł".

Finał konkursu odbył się 19 maja br. podczas Warszawskich Targów Książki, które miały miejsce na Stadionie Narodowym. Dziewczęta miały okazję zapoznać się z ofertą wielu wydawnictw, a także wzbogacić swoje domowe biblioteczki o interesujące pozycje. Poza tym na żywo mogły zobaczyć chociażby Wojciecha Cejrowskiego - znanego z telewizji podróżnika.

Po ogłoszeniu wyników przez jury złożone z dorosłych oraz dzieci okazało się, że w tym roku nie przyznano nagrody głównej (1000 zł). Nasze reprezentantki zajęły 2 miejsca w swoich kategoriach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy głównej wygranej w przyszłym roku, gdy odbędzie się 10-ta jubileuszowa edycja konkursu.

materiał: Lucyna Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)