Millo. Pierwszy singiel solowego projektu Kamila Patera

fot. pow.
Dzielimy się pierwszym singlem solowego projektu #MILLO Kamila Patera - muzyka, producenta, kompozytora, współzałożyciela Sadki Rec, który od lat współtworzy nasze muzyczne światy.
Kamil, znany m.in. z zespołów Contemporary Noise Sextet, JAAA!, Dziki Jazz oraz producent takich artystów jak Maria Peszek, Dawid Tyszkowski czy projektu Wodecki/Pater, otwiera przed nami nowy rozdział w swojej twórczości.
MILLO to transowa muzyka taneczna - osobista, szczera, tworzona bez pośpiechu. Utwór o tej samej nazwie, który ma właśnie swoją premierę, powstał jeszcze kilka lat temu, ale dopiero teraz znalazł właściwy moment, by ujrzeć światło dzienne.
Za produkcję i miks odpowiada sam Kamil. Mastering wykonał Norman Nitzsche w studiu Calyx w Berlinie. Ilustracja na okładce autorstwa Karoliny Głusiec.
Kamil tak opisuje utwór: "MILLO to mój solowy projekt, w którym chcę dzielić się transową muzyką taneczną, która wypełnia część mojego artystycznego życia.
Na początek dzielę się utworem o tej samej nazwie co projekt… pochodzi on jeszcze z dawnych lat. Wypuszczenie go w świat jest dla mnie przełamaniem wewnętrznych barier czy lęków, które mimo wielu doświadczeń drzemią sobie gdzieś we mnie."
Zapraszamy do pobrania utworu i materiałów promocyjnych:
https://drive.google.com/drive/folders/1Z2MgbALXLG8Q1a8ovMtSIASQwESJHbyl?usp=sharing
Materiał: Sadki Rec
Czytaj również
Dodaj komentarz
Śmigus-dyngus. Symboliczne budzenie przyrody do życia

Poniedziałek Wielkanocny nie ma szczególnego #rytu liturgicznego, za to ten drugi dzień Świąt ma bogatą obrzędowość ludową. Zwany jest również Lanym Poniedziałkiem, dniem świętego Lejka, oblewanką, polewanką albo po prostu śmigusem-dyngusem.
(czytaj więcej)Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.
(czytaj więcej)Człowiek z pasją. Stanisław Gill i jego zachwycające prace z zapałek

Ludzi utalentowanych w powiecie nakielskim nie brakuje.# Jedni ochoczo dzielą się ze światem swoją pasją, jednakże są również tacy, którzy oddają się jej wyłącznie w domowym zaciszu i nie szukają większego rozgłosu. Bez wątpienia do grona takich osób zalicza się pochodzący z Mroczy Stanisław Gill.
(czytaj więcej)Tradycje wielkanocne. Dominuje symbolika zwycięstwa życia nad śmiercią

Wielki Tydzień i Wielkanoc to czas obrzędów# religijnych związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Cykl świąteczny rozpoczyna Niedziela Palmowa, a kończy śmigus dyngus w Wielkanocny Poniedziałek.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!