Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

27 maja 2020

Na rzecz krwiodawstwa działali wiele lat. Przyszedł czas na podziękowania

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

25 maja 2020 roku odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań i złożenie wyrazów #uznania pani prezes Zarządu Rejonowego PCK Bogumile Jabłońskiej oraz panu prezesowi Zarządu Rejonowego HDK Zygmuntowi Czajkowskiemu z okazji zakończenia wieloletniej działalności na rzecz krwiodawstwa.

Starosta Nakielski Tadeusz Sobol wraz z Wicestarostą Nakielskim Tomaszem Miłowskim w imieniu całej samorządowej wspólnoty Powiatu Nakielskiego podziękowali za wieloletnie oddanie się służbie bliźniemu i pomoc w ratowaniu zdrowia i życia. Na ręce pani Bogumiły i pana Zygmunta w ramach podziękowań złożone zostały bukiety kwiatów, honorowe dyplomy oraz egzemplarze Monografii Powiatu Nakielskiego wraz z drobnymi upominkami.

Zasłużone wyróżnienie jest swoistym podsumowaniem niewątpliwie inspirującej i bezinteresownie realizowanej misji niesienia pomocy.

Wręczenie podziękowań miało miejsce w Starostwie Powiatowym w gabinecie Starosty Nakielskiego.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Meble kuchenne
Makijaż ślubny
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
Mikrodermabrazja
Lipoliza injekcyjna
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)