Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 marca 2020

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. Zwycięstwo ucznia z Mroczy

fot. Beata Orzechowska

fot. Beata Orzechowska

5 marca 2020 roku w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania# pt. "Święty uśmiechnięty" w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

Laureaci Szkolnego Konkursu: Laila Jasińska (kl. IV B), Karolina Gapa (kl. V B), Martyna Barnaś (kl. VC), Amira Berghleh (kl. VIII C) oraz Aleksander Leks (kl. VII C) godnie reprezentowali naszą szkołę.

Konkurs miał na celu przypomnienie oraz przybliżenie dzieciom i młodzieży św. Jana Pawła II, a także popularyzację czytelnictwa oraz propagowanie idei pięknego czytania.

W kategorii wiekowej klas VII-VIII zwycięzcą został uczeń Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy - Aleksander Leks z kl. VII C.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)