Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

11 marca 2018

Spotkanie dla Pań. Odśpiewano "Sto lat!" na cześć płci pięknej

fot. A. Zwierzchowska

fot. A. Zwierzchowska

Dnia 10 marca 2018 roku w godzinach popołudniowych Koło Gospodyń Wiejskich w # miejscowości Łodzia, zorganizowało dla wszystkich członkiń z Gminy Sadki spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Po powitaniu uczestników przewodnicząca Koła Pani Barbara Staniszewska złożyła wszystkim Paniom życzenia, wraz z członkiem Rady Sołeckiej Panem Januszem, który podarował Paniom po tabliczce czekolady. W spotkaniu uczestniczyli również goście: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Sadki Barbara Gajewska, Dyrektor Zespołu Szkół Stowarzyszenia "Żakus" w Anielinach Bożena Podemska oraz Pani Marietta Błaszkiewicz.

Włodarz złożył życzenia i wręczył każdej Pani tulipana. Wspólnie odśpiewano "Sto lat!" na część płci pięknej, podczas śpiewania uroczyście wniesiono pyszny tort. Panie z KGW przygotowały smaczny poczęstunek. W miłej atmosferze oraz we wzajemnej życzliwości spędzono przyjemnie czas.

materiał: A. Zwierzchowska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 7 (9)

    piszę co widzę, w dniu 11-03-2018 20:29:08 napisał:

    "Sto lat!" na część płci pięknej" - nie bardzo wadomo o którą część chodzi? A "dziubas" Włodarza - przepiękny!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożniki
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Modne aranżacje
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
SZAFY PRZESUWNE
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)