Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 marca 2018

Spotkanie dla Pań. Odśpiewano "Sto lat!" na cześć płci pięknej

fot. A. Zwierzchowska

fot. A. Zwierzchowska

Dnia 10 marca 2018 roku w godzinach popołudniowych Koło Gospodyń Wiejskich w # miejscowości Łodzia, zorganizowało dla wszystkich członkiń z Gminy Sadki spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Po powitaniu uczestników przewodnicząca Koła Pani Barbara Staniszewska złożyła wszystkim Paniom życzenia, wraz z członkiem Rady Sołeckiej Panem Januszem, który podarował Paniom po tabliczce czekolady. W spotkaniu uczestniczyli również goście: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Sadki Barbara Gajewska, Dyrektor Zespołu Szkół Stowarzyszenia "Żakus" w Anielinach Bożena Podemska oraz Pani Marietta Błaszkiewicz.

Włodarz złożył życzenia i wręczył każdej Pani tulipana. Wspólnie odśpiewano "Sto lat!" na część płci pięknej, podczas śpiewania uroczyście wniesiono pyszny tort. Panie z KGW przygotowały smaczny poczęstunek. W miłej atmosferze oraz we wzajemnej życzliwości spędzono przyjemnie czas.

materiał: A. Zwierzchowska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 7 (9)

    piszę co widzę, w dniu 11-03-2018 20:29:08 napisał:

    "Sto lat!" na część płci pięknej" - nie bardzo wadomo o którą część chodzi? A "dziubas" Włodarza - przepiękny!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BIURKA
Drobne naprawy
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
JADALNIE
Bon upominkowy
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)