Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 grudnia 2018

Spotkanie opłatkowe KGW. Składanie życzeń oraz wspólne śpiewanie

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

Dnia 12 grudnia w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie opłatkowe KGW # Dębowo.

Na spotkaniu obecny był wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, radny Powiatu Nakielskiego Edward Kominiak, proboszcz parafii ks. dziekan Krzysztof Wiśniewski, ks. senior Mariusz Jankowski oraz były proboszcz parafii Waldemar Krawczak.

Nie zabrakło wspólnej modlitwy, śpiewania kolęd oraz dzielenia się opłatkiem. Następnie wszyscy usiedli wspólnie do Wigilii. Na stole wigilijnym znalazł się karp, pierogi, barszcz czerwony oraz ryby pod każdą postacią.

Seniorzy z chęcią sięgali po wigilijne specjały oraz rozmawiali z wójtem i duszpasterzami. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi odmładzające
Elewacje
Naczepa platforma
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Siłownia
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)