Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

06 marca 2018

Sprawozdanie i bieżące tematy. Nie zabrakło także podziękowań

fot. MS

fot. MS

5 marca w sali udostępnionej przez Ochotniczą Straż Pożarną odbyło się zebranie #sołectwa Anieliny.

Jednym z zaproszonych gości był wójt gminy Dariusz Gryniewicz. Sołtys Anielin Barbara Kwiatkowska przedstawiła zebranym sprawozdanie za ubiegły rok oraz w imieniu mieszkańców zgłosiła najważniejsze problemy: zniszczonego budynku, który stanowi zagrożenie dla pieszych, konieczność doświetlenia wsi, utwardzenie drogi na odcinku Bielawy – Anieliny oraz brak świetlicy wiejskiej. Nie zabrakło podziękowań z ust sołtys dla strażaków, rady sołeckiej i mieszkańców. Wójt odpowiadając na poruszone kwestie zwrócił także uwagę na problem zalania pól i posesji na terenie gminy. Mieszkańcy Anielin poznali nowego dzielnicowego mł. asp. Szymona Kujawę, który obszernie przedstawił statystyki związane z przyznawaniem mandatów i podejmowaniem interwencji. Ostrzegł przed metodami wyłudzenia pieniędzy w stylu „na wnuczka”.

Wnioski i interpelacje zebranych zostały w większości przytoczone przez sołtys Barbarę Kwiatkowską, znalazł się tylko jeden inny wniosek – konieczność umieszczenia koszy na śmieci przy skrzynkach na listy. Zebranie odbyło się w towarzyskiej atmosferze i bez zbędnych spięć czy problemów z porozumieniem.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -3 (5)

    Psychiatra, w dniu 10-03-2018 06:46:04 napisał:

    A Agatka odczytała bajkę "jak kot palił fajkę"?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Meble łazienkowe
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)