Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2022

Trzeci dzień zajęć. Dzieci nie miały ani chwili na nudę

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

W czwartek,11 sierpnia w bibliotece w # Dębowie odbyły się trzecie zajęcia wakacyjne dla dzieci.

W tym dniu, zanim wszystkie dzieci dotarły do biblioteki, pograliśmy w gry stolikowe. Następnie robiliśmy biżuterię z koralików. Powstały ciekawe bransoletki dla mam ,koleżanek, kuzynek i nawet dla bibliotekarki. Kolejnym punktem zajęć była zabawa w nową grę  "Zgadnij kim jestem", która bardzo przypadła dzieciom do gustu.

Na koniec  uczestnicy kolorowali ogromną kolorowankę z Krainą lodu, którą pewnie dokończą na kolejnych zajęciach. Udział brało 10 dzieci.

materiał: Justyna Kromrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)