Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2018

Uczniowie na wycieczce zawodowej. Dowiedzieli się wiele o specyfice procesu logistycznego

fot.pow

fot.pow

20 listopada 2018 roku grupa uczniów klas trzecich i czwartych# kształcących w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali wzięła udział w wycieczce do firmy Kawczyński Logistics, mieszczącej się w Ślesinie.

Celem zajęć było zapoznanie młodzieży z tajnikami drogowego  transportu międzynarodowego a przede wszystkim - z przewozami chłodniczymi do takich krajów jak, między innymi: Hiszpania, Portugalia, Holandia czy Niemcy.

Uczniowie dowiedzieli się wiele o specyfice całego procesu logistycznego, pracy spedytorów, kierowców i planistów czy typach stosowanych w firmie naczep – chłodni. Mogli zobaczyć najnowocześniejsze zabezpieczenia ładunku (np. termografy czy alarmy), systemy monitorujące przebieg procesu transportowego oraz sposób funkcjonowania giełdy transportowej. Przykłady praktyczne, obrazujące codzienną działalność dużej firmy transportowej, były znakomitym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej.           

Należy podkreślić, że uczniowie i ich opiekunowie spotkali się bardzo pozytywnym przyjęciem oraz profesjonalną prezentacją pracy firmy, za co bardzo dziękują.

materiał: Maciej Muzalewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)