Dziś mamy 19 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

W karnawałowych nastrojach. Mali przebierańcy bawili się wyśmienicie

fot. pow.

fot. pow.

9 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu oraz Placówka Wsparcia Dziennego przy wsparciu pani #sołtys i rodziców zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci.

Zabawy było co niemiara. Mali przebierańcy bawili się wspaniale. Zabawa rozpoczęła się od parady przebierańców, a skończyła na wyborze króla i królowej balu, którymi zostali Jagoda i Alan. O oprawę muzyczną zadbały panie Justyna Maliszewska i Ewa Malak.

Wspólna zabawa taneczna, liczne konkursy dały małym uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, a dzięki uprzejmości Zuzi wszyscy gości mogli skorzystać z atrakcji malowania twarzy. Słodki poczęstunek i napoje podczas balu ufundowała GBP w Sadkach.

Materiał: A. Lorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułui.

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)