Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

W karnawałowych nastrojach. Mali przebierańcy bawili się wyśmienicie

fot. pow.

fot. pow.

9 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu oraz Placówka Wsparcia Dziennego przy wsparciu pani #sołtys i rodziców zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci.

Zabawy było co niemiara. Mali przebierańcy bawili się wspaniale. Zabawa rozpoczęła się od parady przebierańców, a skończyła na wyborze króla i królowej balu, którymi zostali Jagoda i Alan. O oprawę muzyczną zadbały panie Justyna Maliszewska i Ewa Malak.

Wspólna zabawa taneczna, liczne konkursy dały małym uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, a dzięki uprzejmości Zuzi wszyscy gości mogli skorzystać z atrakcji malowania twarzy. Słodki poczęstunek i napoje podczas balu ufundowała GBP w Sadkach.

Materiał: A. Lorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułui.

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)