Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

W karnawałowych nastrojach. Mali przebierańcy bawili się wyśmienicie

fot. pow.

fot. pow.

9 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu oraz Placówka Wsparcia Dziennego przy wsparciu pani #sołtys i rodziców zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci.

Zabawy było co niemiara. Mali przebierańcy bawili się wspaniale. Zabawa rozpoczęła się od parady przebierańców, a skończyła na wyborze króla i królowej balu, którymi zostali Jagoda i Alan. O oprawę muzyczną zadbały panie Justyna Maliszewska i Ewa Malak.

Wspólna zabawa taneczna, liczne konkursy dały małym uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, a dzięki uprzejmości Zuzi wszyscy gości mogli skorzystać z atrakcji malowania twarzy. Słodki poczęstunek i napoje podczas balu ufundowała GBP w Sadkach.

Materiał: A. Lorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułui.

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)