Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2018

W karnawałowych nastrojach. Mali przebierańcy bawili się wyśmienicie

fot. pow.

fot. pow.

9 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu oraz Placówka Wsparcia Dziennego przy wsparciu pani #sołtys i rodziców zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci.

Zabawy było co niemiara. Mali przebierańcy bawili się wspaniale. Zabawa rozpoczęła się od parady przebierańców, a skończyła na wyborze króla i królowej balu, którymi zostali Jagoda i Alan. O oprawę muzyczną zadbały panie Justyna Maliszewska i Ewa Malak.

Wspólna zabawa taneczna, liczne konkursy dały małym uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, a dzięki uprzejmości Zuzi wszyscy gości mogli skorzystać z atrakcji malowania twarzy. Słodki poczęstunek i napoje podczas balu ufundowała GBP w Sadkach.

Materiał: A. Lorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułui.

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)