Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Badanie nie pozostawiło złudzeń. 37-latek pijany prowadził audi

fot. archiwum

fot. archiwum

Mroteccy mundurowi podczas rutynowej kontroli audi zatrzymali # 37-latka, który mając promil alkoholu wsiadł za kierownicę. Podejrzany stracił prawo jazdy, a dzisiaj usłyszał też zarzuty. Teraz jego zachowanie oceni sąd.


Policjanci z mroteckiego komisariatu, pełniąc służbę na terenie gminy, zatrzymali do rutynowej kontroli audi. Podczas rozmowy z siedzącym za kierownicą mężczyzną wyczuli od niego alkohol dlatego 37-latek został doprowadzony do komisariatu, gdzie sprawdzono go alkomatem.

Badanie to nie pozostawiło złudzeń. Okazało się, że mieszkaniec Mroczy miał w organizmie promil alkoholu, dlatego funkcjonariusze zatrzymali mu elektronicznie blankiet prawa jazdy. Dzisiaj (4.07.22) podejrzany usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jego zachowanie oceni sąd, a zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią    

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Gruby , w dniu 04-07-2022 15:47:26 napisał:

  Który to taki mądry z mroczy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  niki, w dniu 05-07-2022 09:44:39 napisał:

  Tępić pijaków. Pozdrowienia dla Oficera prasowego KPP Nakło p. Justyny A.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  ha, w dniu 05-07-2022 12:45:37 napisał:

  Bo piś trzeba umić

  odpowiedz

  • 2 (2)

  mrocza, w dniu 05-07-2022 19:28:59 napisał:

  zrobić zdjęcie tych piratów pijanych kobietom też i pokazać na stronie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ramki ślubne
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)