Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2020

Dzień Dziecka w gminie Sadki. GOK przygotował niespodzianki

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach przygotował niespodziankę dla dzieci z terenu gminy.

Co roku Dzień Dziecka świętowano na festynach, piknikach itd.. gdzie atrakcji nie brakowało. W tym roku nie ma tej możliwości ze względu na pandemię, więc Gminny Ośrodek Kultury postanowił sam dotrzeć do małych mieszkańców gminy. Wyczekujcie ich w godz. 9.00-15.00 w okolicach świetlic wiejskich. Trasa animatorów wiedzie przez Jadwiżyn, Bnin, Samostrzel, Łodzię, Anieliny, Śmielin, Dębionek, Radzicz, Liszkówko, Mrozowo, Kraczki, natomiast na terenie Sadek spotkać będzie ich można w godz. 15.00-17.00. Dzieci z Dębowa i Broniewa mogą odebrać swoje niespodzianki w szkole.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Test amortyzatorów
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Skup i sprzedaż części
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)