Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 kwietnia 2024

Ósmoklasiści zapoznali się z ofertą szkoły. Drzwi Otwarte w Samostrzelu

fot. ZSCKR w Samostrzelu

fot. ZSCKR w Samostrzelu

19. kwietnia 2024r. w Zespole Szkół #Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Samostrzelu miała miejsce kolejna edycja Drzwi Otwartych. To wydarzenie należy do wyjątkowych w życiu szkoły. Co roku wówczas licznie przybywają do Samostrzela młodzi ludzie i tak było również dzisiaj.

Ósmoklasiści wraz z rodzicami i nauczycielami skorzystali z zaproszenia, by poznać ofertę edukacyjną ZSCKR w Samostrzelu na nowy rok szkolny 2024/2025. Ta oferta zakłada kontynuację kierunków już istniejących, czyli technikum rolniczego, technikum weterynarii, technikum architektury krajobrazu i technikum turystyki na obszarach wiejskich.

Gości w szkolnej auli ciepło powitała pani dyrektor M. Ciechanowska. Następnie uczniowie starszych klas zareklamowali kierunki kształcenia, wykorzystując ciekawą prezentację i filmik. Najważniejszym jednak momentem wizyty było obejrzenie szkoły wraz z pracowniami zawodowymi i znajdującymi się tam stanowiskami obsługiwanymi przez przygotowanych merytorycznie uczniów. Wszystkie stanowiska, te ze zwierzętami, roślinami, narzędziami i maszynami, nawozami, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi.

Przypominamy, że od 13. maja można składać podania do szkoły drogą elektroniczną. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 52 385 08 26, e-mail: sekretariat@zspsamostrzel.edu.pl

Materiał: B. Sobierajska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 31

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)