Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

27 maja 2024

Pozostaną miłe wspomnienia. Piknik rodzinny pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci# przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  Z tej okazji 25.05.2024r. w sobotę przedszkolaki z Gminnego Przedszkola „ Dobre Ludki” w Sadkach  wystąpiły dla swoich najbliższych. Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez Wójta Gminy Sadki Michała Piszczka oraz panią dyrektor Przedszkola Dorotę Wiśniewską. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Joanna Nowicka – Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty oraz Pani Sołtys Sadek Hanna Czelińska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz wręczyły upominki dla swoich opiekunów. Nie zabrakło także prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wydarzenie miało miejsce na terenie przedszkola wśród pięknej zieleni na placu zabaw. Główną atrakcją były: dmuchany zamek, dmuchany tor przeszkód, animacje, bańki mydlane, brokatowe tatuaże. Dla łasuchów czekał słodki stół przygotowany przez personel przedszkola oraz smaczna kiełbaska z grilla przygotowana przez Pana Radosława Tarnowskiego.

Wspólna zabawa i tworzenie niezapomnianych wspomnień z najbliższymi zostaną na długo w naszych sercach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik.

Materiał: Klaudia Jaskólska / Przedszkole Gminy Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)