Dziś mamy 27 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2019

Festyn w Radziczu. Główną atrakcją był konkurs kulinarny

fot.pow

fot.pow

Już tradycją stał się Festyn Rodzinny w Radziczu. W sobotę 1 czerwca w godzinach popołudniowych# przy Świetlicy Wiejskiej w Radziczu odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca.

Dla dzieci przygotowano liczne darmowe atrakcje: wesołe miasteczko, frytki, gofry, napoje, lody oraz różne słodkości. Dorośli mogli skosztować domowych wypieków oraz kupić kiełbaskę z grilla za symboliczną kwotę.

Główną atrakcją był I konkurs kulinarny, typowo skierowany dla dzieci- najlepszy deser dziecięcy. Jury dziecięce oceniło zdolności kulinarne Pań z KGW: Dębionek, Dębowo, Samostrzel, Sadki, Liszkówko. Nie było to łatwe zadanie. Po ciężkich obradach jury zdecydowało o przyznaniu:

I miejsce: KGW Liszkówko
II miejsce: KGWSamostrzel
III miejsce: KGWDębionek

Każde dziecko mogło wybrać się na przejażdżkę kucykiem. Wójt Dariusz Gryniewicz złożył na ręce pani Sołtys Ewy Malak słodkie upominki dla dzieci. Na pociechy czekało sporo zabaw konkursów, a nagrody były sponsorowane przez: Kasa Stefczyka, Bank Spółdzielczy w Nakle oraz przez pana Jacka Karmowskiego. Organizatorzy dziękują pani Danucie za pyszne truskawki oraz wszystkim, którzy włożyli swoje serca, oraz czas w przygotowanie dzisiejszego Festynu. Po części artystycznej w godzinach wieczornych odbyła się zabawa taneczna.

materiał: Agata Zwierzchowska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • -4 (6)

    Mieszkaniec, w dniu 02-06-2019 21:57:44 napisał:

    Droga Pani Sołtys Pytanie Gdzie KGW z Radzicza? Z tego co ustaliłem to Pani nie zaprosiła, ani nie poinformowała pań z KGW z Radzicza o konkursie kulinarnym. Nasuwa się kolejne pytanie I kto dzieli wieś? Brawo Pani Sołtys, brawo.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (3)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Drobne naprawy
Budowa hal
Wulkanizacja
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Siłownia
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)