Dziś mamy 24 maja 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2022

Laurki dla babci i dziadka. Najmłodszym pomagały mamy

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

W czwartek, 20 stycznia w Filii Bibliotecznej w Dębowie bibliotekarka zorganizowała# zajęcia kreatywne dla dzieci.

W związku z Dniem Babci i Dziadka uczestnicy zimowego spotkania robiły laurki dla swoich dziadków i babć. Wykorzystali do tego papier kolorowy, bloki techniczne, ozdobniki kolorowe, klej i tasiemki. Dla Dziadka zrobili laurkę w postaci krawata, a dla babci wazon z kwiatkami. W spotkaniu brały udział dwie mamy i pomagały młodszym czytelnikom. Udział wzięło 10 dzieci w wieku od 3 do 11 lat.

Materiał: Joanna Brzozowska - Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)