Dziś mamy 24 listopada 2017, piątek, imieniny obchodzą:
31 października 2017

Na starcie stanęło 21 sztafet. Powiat reprezentowały uczennice z SP Sadki

fot. Iwona Jóźwiak

fot. Iwona Jóźwiak

25 października w Bydgoszczy na polanie przy Dolinie Śmierci mimo deszczowej pogody #odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na starcie stanęło 21 najlepszych sztafet z powiatów i miast województwa kujawsko-pomorskiego rywalizujących na dystansie 10x800m. Powiat nakielski reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sadkach, które wybiegały bardzo wysokie IV miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład sztafety: Maciejewska Dominika, Pochowska Lena, Młynarczyk Oliwia, Fedec Wiktoria, Koniec Oliwia, Kaufka Karolina, Walkowiak Julia, Morawska Sara, Dobosz Monika, Maison Karolina, Szewra Daria.

Materiał: Iwona Jóźwiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 36 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezglutenowa i bezzbożowa karma dla psa – gdzie kupić?

Karmy bezglutenowe i bezzbożowe – które psy powinny je spożywać? Jaki jest skład takiego posiłku? Jakie są najpopularniejsze produkty tego typu? I wreszcie, gdzie można je kupić? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)