Dziś mamy 21 lutego 2018, środa, imieniny obchodzą:
31 października 2017

Na starcie stanęło 21 sztafet. Powiat reprezentowały uczennice z SP Sadki

fot. Iwona Jóźwiak

fot. Iwona Jóźwiak

25 października w Bydgoszczy na polanie przy Dolinie Śmierci mimo deszczowej pogody #odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na starcie stanęło 21 najlepszych sztafet z powiatów i miast województwa kujawsko-pomorskiego rywalizujących na dystansie 10x800m. Powiat nakielski reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sadkach, które wybiegały bardzo wysokie IV miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład sztafety: Maciejewska Dominika, Pochowska Lena, Młynarczyk Oliwia, Fedec Wiktoria, Koniec Oliwia, Kaufka Karolina, Walkowiak Julia, Morawska Sara, Dobosz Monika, Maison Karolina, Szewra Daria.

Materiał: Iwona Jóźwiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 57 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)