Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
31 października 2017

Na starcie stanęło 21 sztafet. Powiat reprezentowały uczennice z SP Sadki

fot. Iwona Jóźwiak

fot. Iwona Jóźwiak

25 października w Bydgoszczy na polanie przy Dolinie Śmierci mimo deszczowej pogody #odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na starcie stanęło 21 najlepszych sztafet z powiatów i miast województwa kujawsko-pomorskiego rywalizujących na dystansie 10x800m. Powiat nakielski reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sadkach, które wybiegały bardzo wysokie IV miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład sztafety: Maciejewska Dominika, Pochowska Lena, Młynarczyk Oliwia, Fedec Wiktoria, Koniec Oliwia, Kaufka Karolina, Walkowiak Julia, Morawska Sara, Dobosz Monika, Maison Karolina, Szewra Daria.

Materiał: Iwona Jóźwiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 57 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)