Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 lutego 2019

Nowak i Wołowski znów najlepsi. Para z dużą przewagą zwyciężyła w turnieju

fot. KP

fot. KP

Nakielska para brydżowa Tomasz Nowak i Piotr Wołowski (Czarni Eurobac) z dużą przewagą # zwyciężyła w nakielskim turnieju brydżowym. Turniej ten był lutową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy. Spośród 12 turniejówKorespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 11 lutego rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019. Wystąpiło 12 par z: Nakła, Kcyni, Mroczy, Rościmina, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Zwyciężyła, podobnie jak i w styczniowej eliminacji KMP, para Czarni Eurobac Nakło Tomasz Nowak i Piotr Wołowski. Na drugim miejscu uplasowały się dwie pary: Bogdan Najmrodzki - Jan Rdesiński (obaj Czarni Eurobac) oraz Brunon Kaczmarek (Nakło) - Stefan Kamiński (Mrocza).

Wynik uzyskany przez zwycięzców jest dobry i mają oni realne szansę na zdobycie kolejnych punktów klasyfikacyjnych z rozliczenia krajowego (startuje blisko 800 par).

Wyniki:
1. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 60%
2-3. Bogdan Najmrodzki - Jan Rdesiński 56,1%
2-3. Brunon Kaczmarek - Stefan Kamiński 56,1%
4. Bogdan Pliszka - Roman Grabowski 54,5 %
5. Ziemowit Brzykcy - Krzysztof Popczyński 53,3%
6. Krzysztof Dembek - Włodzimierz Suchodolski 52,7 %
7. Rajmund Fons - Benedykt Mieszczak 50,3 %
8. Aleksandra Granowska - Alfred Nowak 47,3 %
9. Jan Nowakowski - Jan Kudła 45,5 %
10-11. Alina Majchrzak - Bogdan Kowalczyk 43,3 %
10-11. Mariusz Wróblewicz - Marian Zarembski 43,3 %
12. Jerzy Brzeziński – Tadeusz Nitka 37,6%.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Filo, w dniu 15-02-2019 17:31:19 napisał:

    Po Nakle krążyły plotki ,że Wołowski przeziębiony i nie zagra w KMP-ach.Na pewniaka postawiłem 100 pln na Wróbla a ten dopiero dał popis.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Kalkulatory
od 6,90PLN
Metkownice
od 179PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)