Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2018

Okazja do zabawy w rodzinnym gronie. Przygotowano szereg atrakcji

fot Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Mariola Cegielska, Justyna Kozłowska

fot Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Mariola Cegielska, Justyna Kozłowska

W czwartek, 7 czerwca obchodzono w Dębowie „Święto rodziny”. Przedsięwzięcie #skierowane było do rodzin uczniów Filialnej Szkoły Podstawowej.

Uroczyste obchody: Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca odbyły się w plenerze, na szkolnym boisku. Pogoda dopisała, a licznie zgromadzeni na festynie mieli okazję do wspólnej zabawy, radosnej integracji i wielu wzruszeń.                                                    

W pierwszej części dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniowie zaprezentowali program artystyczny „Moja Rodzina”. Podczas występów deklamowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Zebrani rodzice oglądali popisy córek i synów, byli dumni ze swych pociech i zrobili wiele pamiątkowych zdjęć do rodzinnych albumów.

W drugiej części festynu boisko zamieniło się w wielki plac rodzinnych gier i zabaw. Różne konkurencje, konkursy i zabawy, w których udział brały zarówno dzieci, jak i dorośli, poprowadziły animatorki zabaw „Ani-Marta”. Było mnóstwo tańców do znanych przebojów muzyki popularnej oraz pokazy baniek mydlanych. Małych uczestników odwiedziły bajkowe postacie – Minionek i Myszka Miki. Na koniec animatorki wręczyły każdemu dziecku słodką watę cukrową. Dzieci bawiły się też na placach zabaw i grały w gry z zastosowaniem piłki.

Tego dnia rodzice przygotowali dla zebranych ciepłe napoje i słodki poczęstunek. Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach ufundował lody i napoje dla wszystkich dzieci. Przedsięwzięcie zorganizowała Szkoła Filialna, Centrum Kształcenia i Rodzice z Dębowa.

materiał: Wanda Olewicz-Chuda, Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)