Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

03 lutego 2023

Pierwsze spotkanie DKK w nowym roku. Panie omawiały thriller kryminalny

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartek, 26 stycznia uczestniczki comiesięcznych spotkań naszego Dyskusyjnego Klubu Książki spotkały się# w Filii Bibliotecznej w Dębowie i omawiały tym razem thriller kryminalny.

W tym dniu nasze spotkanie poświęciłyśmy książce autorstwa Piotra Kościelnego pt. ,,Decyzja". Jest to powieść pełna emocji,cierpienia i ludzkiej krzywdy, jaką potrafi wyrządzić bliska osoba. W książce przedstawione zostało życie małżeństwa Justyny i Sławka. Bezrobotny mąż znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i córką. Główna bohaterka boryka się z różnymi kłopotami i problemami nie mając wsparcia w nikim bliskim, próbuje chronić siebie i swoją córkę Julkę. Młoda kobieta nie widząc szans na poprawę swojego losu decyduje się na krok, który diametralnie zmienia jej całe życie. Czy mąż kat poniesie karę za swoje czyny,za krzywdy jakie wyrządził, czy uda jej się uciec od tego zwyrodnialca...Jakie będą tego konsekwencje, czy Justyna poradzi sobie i w jaki sposób to zrobi,tego wszystkiego dowiecie się czytając tą mrożącą krew w żyłach powieść.

Materiał: Justyna Kromrych

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)