Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

24 lutego 2014

Walka o puchar

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz i Justyna Kromrych

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz i Justyna Kromrych

W niedzielę, 23 lutego, zorganizowane zostały z inicjatywy Justyny Kromrych i Kamili Wełniak-Bohdanowicz Parafialne Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Dębowie.

Impreza sportowa rozpoczęła się o godz.13.30 w Świetlicy Wiejskiej. Około godz.16.30 jury w składzie: Wanda Olewicz-Chuda, ksiądz Waldemar Krawczak i Jacek Smażyk wręczyło puchary zwycięzcom.
W rozgrywkach ping ponga wzięło udział około 20 uczestników. Przybyli także goście, którzy lubią przyglądać się grze w ping ponga. Zawody odbyły się w dwóch grupach: młodziki i starsi. Grupa starszych została podzielona na dwie kategorie - na kobiety i mężczyźni.

Młodziki:
1. Maciej Cegielski
2. Patryk Muszyński
3. Kamil Bohdanowicz

Starsi:

Kobiety:
1. Sonia Krzemkowska
2. Martyna Szpot
3. Daria Szpot

Mężczyźni:
1. Krzysztof Kozłowski
2. Mikołaj Pisarski
3. Mateusz Westphal

Organizatorami przedsięwzięcia były współpracujące ze sobą instytucje: Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła, Centrum Kształcenia, Filia Biblioteczna, Szkoła Podstawowa w Dębowie, sołtys wsi Jacek Smażyk oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Dębowie. Wręczone puchary ufundował proboszcz tutejszej parafii ks. Waldemar Krawczak, który również wręczył wszystkim uczestnikom słodki upominek.

Na spotkaniu rozdaliśmy także słodycze i napoje, których sponsorami była Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach. Podziękowania należą się również paniom: Barbarze Smażyk, Klarze Krzemkowskiej, Krystynie Szczepańskiej i Justynie Gaj za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla wszystkich przybyłych.

Tekst: Kamila Wełniak-Bohdanowicz i Justyna Kromrych

 

Oceń artykuł: 21 26

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)