Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Zajęcia z dogoterapii. Najwięcej radości uczestnikom sprawił Johny

fot. J. Brzozowska

fot. J. Brzozowska

9 marca Filia Biblioteczna w Radziczu zorganizowała zajęcia z dogoterapii. Poprowadzili #je wolontariusze z Fundacji Pomocy Terapeutycznej "Cane Pro Humano" z Bydgoszczy p. Tadeusz Karnicki i p. Dorota Targosz.

Towarzyszył im owczarek szetlandzki Johny. Na początek p. Tadeusz opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego kontaktu z psami, a także jak o nie prawidłowo dbać. Najwięcej radości  sprawił jednak Johny wraz ze swoją opiekunką p. Dorotą wykonując wiele sztuczek i zabaw, w których udział brali też uczestnicy warsztatów.

Spotkanie odbyło się w Placówce Wsparcia Dziennego w Radziczu dzięki uprzejmości p. Aleksandry Lorek.

Materiał: J. Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)