Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Zajęcia z dogoterapii. Najwięcej radości uczestnikom sprawił Johny

fot. J. Brzozowska

fot. J. Brzozowska

9 marca Filia Biblioteczna w Radziczu zorganizowała zajęcia z dogoterapii. Poprowadzili #je wolontariusze z Fundacji Pomocy Terapeutycznej "Cane Pro Humano" z Bydgoszczy p. Tadeusz Karnicki i p. Dorota Targosz.

Towarzyszył im owczarek szetlandzki Johny. Na początek p. Tadeusz opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego kontaktu z psami, a także jak o nie prawidłowo dbać. Najwięcej radości  sprawił jednak Johny wraz ze swoją opiekunką p. Dorotą wykonując wiele sztuczek i zabaw, w których udział brali też uczestnicy warsztatów.

Spotkanie odbyło się w Placówce Wsparcia Dziennego w Radziczu dzięki uprzejmości p. Aleksandry Lorek.

Materiał: J. Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)