Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

23 września 2019

Zawody w MTB Stunt. Waldemar Kukurowski mistrzem świata

fot. pow.

fot. pow.

14 i 15 września br., uczeń drugiej klasy Technikum Rolniczego w # Samostrzelu, Waldemar Kukurowski, zdobył tytuł Mistrza Świata w MTB Stunt.

Zawody w akrobatyce rowerowej, które w tym roku odbyły się w Wieliczce, ściągnęły wielu pasjonatów tego sportu z całego świata.

Waldek po raz drugi okazał się najlepszy i zdobył zaszczytne miano mistrza, pokazując swoje niesamowite umiejętności i dopracowane do perfekcji triki. Rywalizacja zawodników była na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Waldemar, oprócz wyżej wymienionych sukcesów, ma na swoim koncie również drugie miejsce w MTB Stunt Grand Prix 2017, czwarte i drugie miejsce w internetowych mistrzostwach świata 2017 oraz 2018.

MTB Stunt to wyczynowa jazda na przednim i tylnym kole roweru, odwrotnie do kierunku jazdy oraz wykonywanie rozmaitych akrobacji, m.in. stanie na rękach, głowie, itp.

Uczeń technikum swoją przygodę ze Stuntem rozpoczął 5 lat temu. Zdobycie tytułu Mistrza Świata wymagało od niego wielu godzin treningów i wytrwałości w dążeniu do celu. Waldek swoje umiejętności zaprezentował również w swojej szkole podczas Dnia Samorządności i Targów Edukacyjnych.

Waldku, cała szkolna społeczność gratuluje Ci i życzy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Ciebie dumni! 

materiał: Agata Grochowska 2TW

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)