Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2024

"Disco na plaży". Prawdziwe szaleństwo na parkiecie

fot. Martyna Górska

fot. Martyna Górska

W środę, 15 maja większa część naszej społeczności# wybrała się do miejscowości Chmielniki na tamtejszą plażę. Udaliśmy się tam na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowej Wsi Wielkiej, który zorganizował imprezę integracyjną dla środowiskowych z naszego regionu pod hasłem "Disco na plaży".

Tytułowe disco odbyło się pod tzw. grzybkiem. Było tam całkiem sporo miejsca do tańczenia, a także do odpoczynku. Po szaleństwie na parkiecie można było zregenerować siły na kanapach pod grzybkiem albo na ławeczkach na zewnątrz.

O oprawę muzyczną i klimat imprezy zadbał zawodowy didżej. Wspólna zabawa sprawiła nam mnóstwo przyjemności. Endorfiny było widać na twarzach uczestników i pracowników.

W przerwie każdy chętny mógł usiąść pod parasolem lub poleżeć na leżaku na plaży. Co bardziej aktywni mogli również pospacerować przy jeziorze.

Dziękujemy za zaproszenie, wypad był bardzo udany, zwłaszcza, że większość z nas na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie.

Materiał: Miłosz Trzcinski / Środowiskowy Dom Samopomocy w Paterku

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)