Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2024

Kolejna runda za nami. Rywalizacja w ramach Czwartków Lekkoatletycznych

fot. BG

fot. BG

Na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią rozegrano# trzecią rundę imprezy sportowej pn. Czwartki Lekkoatletyczne. Uczniowie po raz kolejny rywalizowali w kilku konkurencjach.

Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych nabiera rozpędu. Za zawodnikami już trzecia runda, która odbyła się wczoraj, tj. 16 maja. Zawodnicy jak zwykle toczyli zażartą rywalizację w poszczególnych konkurencjach. Niestety liczba zawodników nie zachwyciła, co może dziwić z uwagi na fakt, że warunki do uprawiania lekkoatletyki w Nakle po wyremontowaniu stadionu im. Klemensa Biniakowskiego znacznie się poprawiły.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 16:55:54 napisał:

  joanna rocznica smierci donna summer pik grało this tmie i m aciej pakulski nie zyje tuż przed euro 2024 sportowa zgaduj zgadula numer 1 audycja dawno recepta na zycie żeby sie ludzie kochali zbigniew kurtycz a radio maryja jak koncert yczeń 1 raz usłyszałem u nas i daonr wanna get hurt joanna grała

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 17:29:00 napisał:

  słuchałem wypowiedz dziennikarza z pik łezki propagował sportt z regionu kujawsko pomorskie muzyka i sport i sportowa kiedyś wywiad zwierzenia magda jasińska lubił piotra szczepanika idol młodości a dziś quizz euro 2024 9 prawidłowo nie takie trudne

  odpowiedz

  • 0 (0)

  xl, w dniu 17-05-2024 17:32:11 napisał:

  tvp sport quizz tam

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Rejestracja BDO
500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa magazynów
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)