Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Koparka uderzyła w busa z lawetą. Kobieta zakleszczona w aucie

fot. OSP KSRG Piechcin

fot. OSP KSRG Piechcin

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek, 18 kwietnia na drodze# w Piechcinie. Koparka uderzyła w busa z lawetą. Kobieta została zakleszczona w samochodzie.

Przed godziną 9.00 kierujący koparką włączając się drogę publiczną uderzył w jadącego prawidłowo busa. Autem podróżowały dwie osoby. Strażacy wydobyli kobietę z busa, przy pomocy sprzętu huydraulicznego.

Poszkodowana trafiła do szpitala. Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG w Żninie, OSP Piechcin i OSP Barcin oraz policja. Wezwano także ZRM oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Oceń artykuł: 14 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Kierowca, w dniu 19-04-2024 10:13:30 napisał:

  Bus to bus, a laweta to laweta...

  odpowiedz

  • 6 (6)

  se mła, w dniu 19-04-2024 10:26:14 napisał:

  Jeżeli u poszkodowanych byli już naciągacze, co niby mają "pomóc" w odzyskaniu ubezpieczenia, pamiętajcie niczego nie podpisujecie zaraz po wypadku w, specjalnie atakują od razu bo umowy są bardzo niekorzystne, jest w nich, że biorą 25% z Twojego odszkodowania bez względu na to czy kiwną palcem, skorzystać zawsze można, ale trzeba się zastanowić, dokładnie przeczytać i sprawdzić czy na pewno są wszystkie załączniki i skonsultować z kimś zaufanym, każdą umowę można wypowiedzieć w ciągu 14 dni, wystarczy napisać oświadczeni e o wypowiedzeniu i przesłać nawet na maila, oczywiście zaraz po wypowiedzeniu zaczynają wydzwaniać i grozić używając kłamstw, żeby człowiek się wystraszył, nie podawajcie też obym informacji o poszkodowanych i członkach rodzin

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Helena, w dniu 19-04-2024 16:53:21 napisał:

  Do Dominikk ty cmentarna hieno nie masz człowieku za grosz sumienia żerując na ludzkim nieszczęściu myślisz hieno że poszkodowani i ich rodziny myślą w takich momentach o pieniądzach o odszkodowaniu oni nic innego nie chcą poza tym by ich członek rodziny wrócił do zdrowia a nie jak ty szlachetny samarytanin Dominik że im pomożesz tylko pytanie za ile parę dni temu jak był wypadek w Mroczy też chętnie służyłeś pomocą i znowu pytanie za ile jak można być takim nie czułym człowiekiem na czyjeś nieszczęście brak mi słów po prostu wstyd

  odpowiedz

  • 1 (1)

  jan, w dniu 19-04-2024 17:42:31 napisał:

  O widzę że pomocny Dominik został usunięty i bardzo dobrze

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)