Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Na urodzinach u Myszki Miki. Pyszny tort, zabawa i inne atrakcje

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

18 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola były na urodzinach u sympatycznej i dobrze znanej - Myszki Miki.

Na uczestników spotkania czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Animatorki z ,,Wesolandii" w Bydgoszczy w profesjonalny i zabawny sposób poprowadziły całą imprezę. Uroczy klaun w towarzystwie maskotek Minnie i Miki zapraszał dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło urodzinowego, pysznego i ogromnego tortu, odśpiewania ,,Sto lat" , a także doskonałej zabawy przy dobrze znanych dzieciom przebojach. Były konkursy, pląsy, łapanie baniek mydlanych, kolorowanie kolorowanek. Wszystkiemu towarzyszył dobry humor, uśmiech i radość przedszkolaków. Sale zabaw i wejście przed przedszkolem zostało udekorowane postaciami dwóch myszek. Jednym z punktów urodzinowego przyjęcia było wręczenie dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego ,,Myszka Minnie i Miki". W jednej sali i na korytarzu wyeksponowano wszystkie, konkursowe prace plastyczne, które były niezwykle piękne, kolorowe i wyjątkowe. Dziękujemy p. D. Wiśniewskiej - dyrektor przedszkola, dzieciom, rodzicom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji i przebiegu imprezy u DOBRYCH LUDKÓW. Koordynatorzy imprezy: K. Jaskólska, E.Fikowska

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bombka plastikowa ze zdjęciem
19,90PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)