Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Na urodzinach u Myszki Miki. Pyszny tort, zabawa i inne atrakcje

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

18 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola były na urodzinach u sympatycznej i dobrze znanej - Myszki Miki.

Na uczestników spotkania czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Animatorki z ,,Wesolandii" w Bydgoszczy w profesjonalny i zabawny sposób poprowadziły całą imprezę. Uroczy klaun w towarzystwie maskotek Minnie i Miki zapraszał dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło urodzinowego, pysznego i ogromnego tortu, odśpiewania ,,Sto lat" , a także doskonałej zabawy przy dobrze znanych dzieciom przebojach. Były konkursy, pląsy, łapanie baniek mydlanych, kolorowanie kolorowanek. Wszystkiemu towarzyszył dobry humor, uśmiech i radość przedszkolaków. Sale zabaw i wejście przed przedszkolem zostało udekorowane postaciami dwóch myszek. Jednym z punktów urodzinowego przyjęcia było wręczenie dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego ,,Myszka Minnie i Miki". W jednej sali i na korytarzu wyeksponowano wszystkie, konkursowe prace plastyczne, które były niezwykle piękne, kolorowe i wyjątkowe. Dziękujemy p. D. Wiśniewskiej - dyrektor przedszkola, dzieciom, rodzicom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji i przebiegu imprezy u DOBRYCH LUDKÓW. Koordynatorzy imprezy: K. Jaskólska, E.Fikowska

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)