Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2023

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Aleksander Leks doceniony

fot. powierzone

fot. powierzone

Pod koniec 2022 roku Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, p. Henryk Kowalczyk w szczególny sposób docenił osiągających wysokie# wyniki w nauce uczniów resortowych szkół rolniczych, przyznając im nagrody finansowe.

Wśród nagrodzonych znalazł się Aleksander Leks, uczeń II klasy Technikum Weterynarii Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu. Olkowi serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i dalszej owocnej pracy nad własnym rozwojem.

Materiał: Ewa Makowska / ZSCKR Samostrzel

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)