Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

08 maja 2024

Nagroda jubileuszowa dla st. ogn. Łukasza Kwiatkowskiego. 20-lecie służby

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

8 maja 2024 roku, podczas zmiany służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle# nad Notecią, st. ogn. Łukasz Kwiatkowski z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią st. bryg. Sławomira Murawskiego otrzymał nagrodę jubileuszową z okazji 20-lecia pracy i służby.

Do gratulacji i życzeń powodzenia w służbie dołączyła się obecna na zbiórce załoga JRG Nakło.

St. ogn. Łukasz Kwiatkowski pełni służbę w ochronie przeciwpożarowej od 2008 roku, aktualnie na stanowisku starszego operatora sprzętu.

Opracowanie: asp. Katarzyna Krzoska

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak / oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)