Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

09 marca 2022

Po wybuchu w domu. Straty są duże. Mieszkańcy potrzebują pomocy

fot. szczytny-cel.pl

fot. szczytny-cel.pl

W minionym tygodniu doszło do wybuchu w jednym z domów w# Sępólnie Krajeńskim. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Straty materiale są ogromne, a mieszkańcy potrzebują pomocy.

W środę, 2 marca w godzinach popołudniowych w jednym z domów w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Komorowskiej roszczelniła się butla propan-butan. Doszło do wybuchu. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Zakończyło się „jedynie” na stratach materialnych, które są ogromne. Zawaliła się jedna ze ścian budynku. Odłamki gruzu uszkodziły też stojący niedaleko samochód. Mieszkańcy potrzebują pomocy. Stworzono zbiórkę pieniędzy na stronie szczytny-cel.pl. – Na szczęście nie doznaliśmy strat fizycznych, ale materialne są bardzo duże... – przekonuje Wiesława Zachwieja, organizatorka zbiórki. Akcja została stworzona kilka dni temu, a już całkiem spore grono osób ją wsparło. Wpłacono już prawie 13 tys. zł.

Osoby, które chcą wesprzeć zbiórkę na odbudowę domu, mogą wpłacać pieniądze pod adresem https://szczytny-cel.pl/z/sepolno-krajenskie

Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)