Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

"Pragniemy odzyskać własny kąt i spokój". Zbiórka po pożarze

fot. szczytny-cel.pl

fot. szczytny-cel.pl

Po pożarze domu, do którego doszło niedawno w miejscowości# Drogosław poszkodowana rodzina znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Uruchomiono specjalną zbiórkę na odbudowę zniszczonego budynku.

Ogień strawił poddasze budynku 19 marca. Pisaliśmy o tym tutaj. W akcji gaśniczej uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju i więźba dachowa. W serwisie "szczytny cel" rodzina poszkodowana w pożarze apeluje o pomoc.

- Nasza rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, dlatego liczyć się będzie dla nas każda forma wsparcia oraz każde udostępnienie naszej prośby. Prośby o pomoc w odbudowie naszego domu - apelują poszkodowani. - Budynek wymaga częściowej wymiany dachu, kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych oraz zakupy podstawowego wyposażenia. To wszystko będzie wiązało się z ogromnymi wydatkami. A nasza rodzina niestety nie posiada wystarczających środków, by pokryć te koszty. Jednak całym sercem pragniemy odzyskać swój własny kąt, pragniemy odzyskać spokój i bezpieczeństwo. Wierzymy, że z pomocą szlachetnych osób uda nam się to marzenie zrealizować - dodają.

Link do zbiórki jest dostępny tutaj.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)