Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

fot. powierzone

fot. powierzone

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

„Organizowany bieg jest częścią obchodów święta naszego Centrum. Tym razem wydarzenie to skierowaliśmy nie tylko do naszych żołnierzy, ale mamy nadzieję, że rzucone wyzwanie podejmą także przedstawiciele innych Jednostek Wojskowych, służb mundurowych, a także lokalni biegacze, którzy chcieliby się sprawdzić na przygotowanej przez nas trasie z przeszkodami.” – powiedział płk dr Przemysław Żukowski komendant Centrum Szkolenia WOT.

Na uczestników biegu czekać będzie ok. 5 kilometrowa trasa z przygotowanymi przeszkodami w postaci m.in. czołgania, pokonanie toru z opon czy też innych atrakcji. Udział w biegu jest bezpłatny, regulamin oraz informacje szczegółowe dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie internetowej https://cswot.wp.mil.pl/aktualnosci/przybij-piatke-z-cswot/

Program biegu:

• 7.30- przyjazd zawodników

• 7.45- odprawa techniczna i pobranie numerów startowych

• 8.00- start biegu

• 10.00- uroczyste zakończenie

Liczba miejsc ograniczona – do 60 uczestników. Oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. O udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiał: por. Krzysztof Wójcik / Oficer Prasowy Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej im. kpt. Eugeniusza Konopackiego w Toruniu

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Janusz, w dniu 17-05-2024 08:12:43 napisał:

  Oby karabinu nikt nie zgubił...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 17-05-2024 14:31:14 napisał:

  Teraz tak zwani żołnierze skoszarowani są we własnych domach biedny kraj .Polikwidowali jednostki wojskowe budynki popadły w ruinę to jest ten dobrobyt w uni europejskiej .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  krajan, w dniu 17-05-2024 20:59:48 napisał:

  Za komuny były regularne obozy PO w Pólku,móże władze w obrcnym kryzzsie wrócą do dobrych wzorców, mniej religii a więcej PO i w-f.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)