Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

14 maja 2024

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz. Rozmawiano o najnowszej książce

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Dnia 11 maja z okazji XXI Tygodnia Bibliotek# nasza książnica, po raz drugi miała przyjemność gościć ,pisarkę od szczęśliwych zakończeń, panią Magdalenę Witkiewicz.

Rozmowę z p, Magdą przeprowadziła dyrektor biblioteki w Sadkach. Panie rozmawiały  m.in. o najnowszej książce „Ulotny zapach czereśni”, o poszukiwaniu rodzinnych korzeni , morsowaniu , wychowaniu dzieci i wielu innych tematach. Uczestnicy dowiedzieli się też  ,że słowa „chichot” nigdy nie znajdziemy w żadnej książce autorki. Spotkanie było pełne humoru i anegdot z życia pisarki. Na zakończenie publiczność miała możliwość  zadać pytania Magdalenie Witkiewicz oraz zakupić książkę z autografem. To było niesamowite i bardzo sympatyczne spotkanie.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)