Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2023

Sukces ekonomistów Staszica. Awans do kolejnego etapu Konkursu PIP

fot. powierzone

fot. powierzone

Minister Edukacji i Nauki objął honorowym patronatem X edycję konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego# w roku szkolnym 2022/2023 przez Państwową Inspekcję Pracy.

Pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauk, w grudniu 2022 r. odbyła się X edycja zawodów szkolnych „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego w roku szkolnym 2022/2023 przez Państwową Inspekcję Pracy. Tradycyjnie do zawodów przystąpili uczniowie Technikum Ekonomicznego i Technikum Rachunkowości Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.

Uczestnicy zawodów szkolnych musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu prawnej ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Największą ilość punktów uzyskali ekonomiści: Wiktoria Listosz (kl. III c) oraz Krystian Radowski (kl. IVcg) , którzy będą reprezentować Staszica na zawodach regionalnych II stopnia w Bydgoszczy.

Reprezentacji Staszica składającej się z uczniów technikum ekonomicznego życzymy powodzenia na kolejnym etapie zmagań konkursowych.

Koordynatorzy realizowanego projektu: Grażyna Kinderman, i Agnieszka Rotkiewicz.

Materiał: Agnieszka Rotkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)