Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

11 maja 2024

Szubińska odsłona Nocy Muzeów. Pokazali, co im w duszy grało!

fot. MM

fot. MM

Noc Muzeów w Szubinie to jedno z tych wydarzeń#, które każdego roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony mieszkańców. W piątkowy wieczór Muzeum Ziemi Szubińskiej wprost tętniło życiem wyrwanym z lat 60', 70' oraz 80'!

Grana na żywo muzyka, klasyczne samochody, konkursy wiedzy na wesoło pokazy mody, jedzenie inspirowane PRL-em, filmowe wspomnienia oraz potańcówka - to główne atrakcje piątkowej Nocy Muzeów w Szubinie.

Chętnych do uczestniczenia w tym wydarzeniu osób jak zwykle nie zabrakło, a spora część gości przybyła na imprezę w strojach minionych epok, co tylko sprawiło, że w muzealnej sali zapanował unikatowy klimat sprzyjający dobrej zabawie. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z szubińskiej Nocy Muzeów 2024.

Oceń artykuł: 30 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -11 (13)

  Maja, w dniu 11-05-2024 12:00:55 napisał:

  Je b AC ku ry z pelikana i fa

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 10 (14)

  Mamarot, w dniu 11-05-2024 12:24:06 napisał:

  Bardzo fajny klimat. Z zazdrością muszę stwierdzić że szubińska społeczność jest o wiele bardziej wyluzowana i zgrana, niż nakielska. U nas przyszło by 5 osób, a 10000 by tutaj z nich szydziło. Jeszce raz gratuluje pomysłu i realizacji!

  odpowiedz

  • -3 (7)

  ciekawy, w dniu 11-05-2024 15:07:42 napisał:

  Nie bardzo rozumiem tą Szubińską odsłonę muzeów chodziło o te samochody czy o te pozujące hostessy prze autach

  odpowiedz

  • 0 (0)

  jeremi, w dniu 11-05-2024 20:48:28 napisał:

  Co by nie powiedzieć ale Pani pozująca na zdjęciu nr 5 i 8 najbardziej wczuła się w rolę i skradła show gratulacje fantazji

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Budowa hal
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Budowa magazynów
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)