Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 maja 2024

Turniej Tenisa Stołowego w Ślesinie. Ponad 60 uczestników

fot. Szymon Palicki (źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.)

fot. Szymon Palicki (źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.)

Za nami kolejny Turniej Tenisa Stołowego# z okazji Święta Pracy, który odbył się 1 maja 2024 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie.

Do turnieju zgłosiło się 63 uczestników, w tym: 5 osób w kategorii kobiety, 6 osób w kategorii szkoła podstawowa, 23 osoby w kategorii amator oraz 29 osób w kategorii OPEN.

Do kategorii KOBIETY zgłosiło się 5 zawodniczek. Przyjęto system rozgrywek metodą „każdy z każdym”. W ten sposób każda pani zagrała po 4 mecze. Pierwsze 4 miejsca zdobyły:

I. Aleksandra Kujawska

II. Katarzyna Jabłońska

III. Emilia Kieca

IV. Katarzyna Staudt

Kategorię AMATOR podzielono na 4 grupy:

- pierwsze trzy liczące po 6 osób – w tej grupie każdy zawodnik rozegrał po 5 meczy,

- czwartą liczącą 5 osób – w tej grupie każdy zawodnik rozegrał po 4 mecze.

Mecze w grupach rozgrywano metodą „każdy z każdym”. Do dalszego etapu rozgrywek przeszły po 2 najlepsze osoby z każdej grupy. W ten sposób utworzono 2 kolejne grupy ćwierćfinałowe. Dalsze rozgrywki, w tym finałowe ostatecznie zadecydowały o najlepszych 4 miejscach:

I. Filip Banach

II. Bogusław Dudek

III. Dariusz Bąbka

IV. Krzysztof Hoffman

W kategorii SZKOŁA PODSTAWOWA przyjęto system rozgrywek metodą „każdy z każdym”. Turniej pozwolił każdemu dziecku zagrać po 5 meczy. Ostateczna klasyfikacja przedstawiła się następująco:

I. Jakub Kieca

II. Filip Dubiel

III. Oliwier Palicki

IV. Oliwier Czarnota

Kategoria OPEN zgromadziła zawodników o najwyższym poziomie zaawansowania, w tym zawodników grających w lidze prowadzonej przez Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Przyjęto system rozgrywek identyczny jak w kategorii amator.

Najlepsze miejsca w kategorii OPEN uzyskali:

I. Grzegorz Ziółkowski

II. Mariusz Prymula

III. Karol Belter

IV. Wiktoria Kowalska

Zawody zakończono rozdaniem dyplomów oraz nagród.

Materiał: Sławomir Biernacki/ Justyna Maćkowska

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 16 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)