Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 maja 2024
Wiadomości z regionu

W drodze do pracy zatrzymała pijanego rowerzystę. Mężczyzna złamał zakaz

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Młodsza aspirant Agnieszka Bonk-Proch, jadąc na służbę#, zatrzymała rowerzystę, którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia rowerów. Ponadto 54-latek był pijany. Poruszał się jednośladem mając dwa promile alkoholu w organizmie. Odpowie za to przed sądem.

Policjantka z białobłockiego komisariatu, młodsza aspirant Agnieszka Bonk-Proch, w drodze do pracy, w miejscowości Łochowo, zauważyła rowerzystę, którego znała już z wcześniejszych interwencji. Pamiętała o tym, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia rowerów. Widząc to, zatrzymała kierującego jednośladem, wylegitymowała się i powiadomiła patrol.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach. Potwierdzili, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia rowerów. To jednak nie wszystko.

Z racji, że wyczuwalny był od niego alkohol, mundurowi sprawdzili go pod kątem trzeźwości. Okazało się, że ma dwa promile alkoholu w organizmie.

54-latek usłyszy dwa zarzuty. Pierwszy za przestępstwo niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia roweru, drugi natomiast za wykroczenie, które popełnił kierując jednośladem w stanie nietrzeźwości. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

 

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (16)

  Bagieta, w dniu 20-05-2024 15:16:06 napisał:

  Super wyczyn ku...a, normalnie napiszcie artykuł do trybuny ludu i do dudy o medal Virtuti Militari dla Pani Bonk

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Z okolic, w dniu 20-05-2024 16:44:05 napisał:

  Zero tolerancji dla alkoholików.To po pierwsze.Po drugie @Bagietka-intelektualnie się kompromitujesz.Małpa po wylewie miałaby szerszy horyzont myślowy,od tego co prezentujesz będąc zdrowym.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  do Bagietka, w dniu 21-05-2024 04:56:00 napisał:

  @Bagietka -chyba ten nadziany czosnek w bagietce masz też i w mózgownicy

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Adam, w dniu 21-05-2024 09:24:46 napisał:

  a to na pewno jego rower był?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Krajan , w dniu 21-05-2024 11:36:20 napisał:

  5000 mandatu na dzień dobry,wyegzekwować natychmiast,to najlepszy środek wychowawczy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)