Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 maja 2024

"Wybudować, nie korzystać i zapomnieć...". Prośba o interwencję

fot. MM

fot. MM

Do naszej redakcji zwrócił się internauta, który jest oburzony #zaniedbanym terenem parku w Witosławiu.

Zdaniem mężczyzny miejsce to wymaga prac porządkowych, niezbędne jest wykoszenie wysokich traw i chwastów. Internauta prosi o interwencję w tej sprawie.

Poniżej treść nadesłanej wiadomości i zdjęcia.

Chciałem przypomnieć nowej radzie miejskiej, staremu burmistrzowi i reszcie urzędników, że jak coś się wybuduje to trzeba to potem utrzymać na jakimś standardzie. Jak widać na zdjęciu standardy mroteckie przypominają nakielskie. Wybudować, nie korzystać i zapomnieć... Dlatego proszę ludzi, którzy są przy władzy o interwencję i uprzątniecie terenu parku w Witosławiu. Mam nadzieję że w tym roku i w następnych latach nie trzeba będzie się upominać o wykaszanie traw i utrzymanie porządku. Czy urzędnikom wydaje się, że spędzanie czasu na ławce z pokrzywami to marzenie każdego obywatela gminy Mrocza? Chyba nie....

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 25 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (8)

  Gnojokok, w dniu 06-05-2024 13:31:04 napisał:

  "Stary Burmistrz" hm...Po tych słowach możesz zapomnieć,że ten się"przebudzi" i zanucić sobie możesz słowa piosnki tej.." Stary niedźwiedź mocno śpi Stary niedźwiedź mocno śpi My go nie zbudzimy bo się go boimy Jak się zbudzi to nas zje My go nie zbudzimy bo się go boimy Jak się zbudzi to nas zje..Pierwsza godzina niedźwiedź śpi Druga godzina niedźwiedź śpi Trzecia godzina niedźwiedź chrapie....

  odpowiedz

  • 1 (9)

  60, w dniu 06-05-2024 13:36:09 napisał:

  See Pan skoś sam

  odpowiedz

  • 8 (12)

  100, w dniu 06-05-2024 15:25:49 napisał:

  To se kurna podatków z każdego gówna nie pobierajcie to sam se skosze. A tak drogowy, gruntowy, dochodowy, wszędzie VAT, za psa, za deszczówkę, za wzrost wartości nieruchomości, cukrowy i ..uj wie jaki jeszcze

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 06-05-2024 19:36:49 napisał:

  Bierzcie kosy i działajcie,pewnie pan B uaktywnił się.Wam na tych wioskach to już całkiem się w głowach pomieszało.Tyle kasy i komu czemu ten park ma służyć?następna kasa wyrzucona w błoto.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Ambroży, w dniu 06-05-2024 19:48:57 napisał:

  Nie pań jakiś B tylko wędkarz co sobie tam na ryby chodzi i ogląda lokalnych gamoni i kłusowników-mięsiarzy bo ja tylko po parę rybek na patelnie. I podziwia lokalną władzę jako zachłanne świnie co nic nie robią, a dieta się należy jak świni siodło

  odpowiedz

  • 3 (3)

  JK, w dniu 06-05-2024 21:18:56 napisał:

  Wstyd Panie Burmistrzu, wstyd radni, wstyd Pani Sołtys.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Xx, w dniu 06-05-2024 21:49:12 napisał:

  To prawda, że odwołano kierownika armiru w Nakle?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Ingwe, w dniu 07-05-2024 07:13:20 napisał:

  Tak właśnie działają pieniądze z UE. Jak za komuny, budujemy nikomu niepotrzebne rzeczy, byle wydać forsę. Słyszeliście o dofinansowaniu unijnym na jakiś inwestycji typu zakład pracy?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  ...., w dniu 07-05-2024 10:38:59 napisał:

  jak owołali kierownika to musieli mu załątwić lepszą posadę, pamiętacie jak odszedłz mroteckiego ratusza do arimr? 3 miesiące stało nieobstawione stanowisko arimr bo czekali na wypowiedzenie umowy sławka

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Robert, w dniu 31-05-2024 15:32:17 napisał:

  Drogi internauto.Jeśli chcesz zakomunikować wszem i wobec o stanie parku,to idź do odpowiednich służb odpowiedzialnych na stan tegoż miejsca.Masz panią sołtys.Możesz podejść i prosto w oczy powiedzieć co myślisz i podsunąć pomysł,rozwiązanie.Bardzo nie ładnie z twojej strony ,że robisz burzę w słoneczny dzień.Nie masz jaj,aby się wypowiedzieć.Odważny jesteś tylko w ten sposób, wysyłając donos i ogłaszając wszem i wobec co ci się nie podoba.Jestem bardzo często gościem w wyżej wymienionej miejscowości i muszę przyznać,że jest to najbardziej urokliwe miejsce jakie kiedykolwiek odwiedziłem,mimo wysokiej trawy.Do twojej informacji w na tym urokliwym miejscu rośnie wiele leczniczych roślin o których zapewne ty nie masz pojęcia.Niektóre z nich są nawet pod ochroną,ale to już zapewne ci lata nie napiszę gdzie.Jeśli masz ochotę na konfrontację to zapewne dotrzesz do mnie tak szybko jak napisałeś do portalu z wielkimi pretensjami do wszystkich tych ,którzy są ducha Bogu winni. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Witosławia i życzę wszystkiego dobrego.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mieszkaniec , w dniu 31-05-2024 15:54:28 napisał:

  Mam pytanie do autora głosu.Dlaczego nie rozwiązujecie problemów wyżej wymienionych i innych z obecną panią sołtys.Powinniscie współpracować i zgłaszać problemy z jaką boryka się daną wieś.Nie rozmawiać między sobą co,kto, z kim i kiedy lecz zgłaszać problemy i ewentualne rozwiązania.Współpraca równa się efekt.Jeśli są przesłanki co do rezultatów ,swoje propozycje zgłaszać do p.sołtys na piśmie.Jesli to nie daje rezultatów zebrać podpisy i zgłosił do władz w Mroczy o odwołanie sołtysa.To jest ostateczne rozwiązanie.Przede wszystkim powinniście brać czynny udział w zebraniach i wtedy poruszać tematy między innymi o czystości i dbaniu o mienie wspólne.Z tego co się orientuję to nawet nie chcecie wydać gościa ,który pomalował przystanek.Tak właśnie współpracujecie z panią sołtys.A tu dla większej waszej świadomości współpracy ,to pani sołtys szuka tegoż artysty.Mam nadzieję,że go znajdzie ,a jego rodzice pokryją koszty za doprowadzenie przystanku do stanu sprzed występkom pseudo artysty.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)