Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 maja 2024

Zabawa plenerowa przyniosła wiele radości. Zadania dotyczyły robotów

fot. Hanna Siemion,  Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

W czwartek po raz trzeci spotkaliśmy się z dziećmi# z naszej gminy. Tym razem te.atem przewodnim były roboty. A wyczekiwaną zabawą plenerową podchody.

Już od rana wspólnie pracowaliśmy przy układaniu puzzli. Nie zabrakło kolorowanek i łamigłówek do rozwiązywania.

Mimo wiatru udaliśmy się na podchody. Tym razem zadania dotyczyły robotów. Drużyna szukająca musiała między innymi stworzyć głowę robota z kartonu, zatańczyć taniec robotów, ułożyć robota z liści kamyków itp. Dzieci zdecydowanie bardzo dobrze się bawiły. A podczas powrotu obie drużyny chętnie wymieniały się spostrzeżeniami.

Po powrocie do sali w ruch poszły kartony, kubki papierowe, kolorowe papiery i wiele innych materiałów. Uczestnicy spotkania mieli okazję stworzyć roboty i inne twórcze wynalazki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za obecność, zaangażowanie i chęć do działania. Mamy nadzieję,  że szybko się spotkamy.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)