Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2021

Odszedł Ryszard Michalski. Człowiek o wielkim sercu

fot. archiwum

fot. archiwum

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ryszarda Michalskiego.

Śp. Ryszard Michalski przez wiele lat związany był z Ochotniczą Strażą Pożarną w Kcyni oraz z kcyńskim Kołem Caritas. W 2015 roku przyznano mu tytuł  "Społecznika Roku 2014 gminy Kcynia" za aktywność na rzecz środowiska lokalnego.

Msza żałobna odbędzie się jutro, 24 czerwca 2021r. o godzinie 13:00 w Kościele Poklasztrnym w Kcyni. Po mszy św. odbędzie ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Kcyni.

Rodzinie w imieniu redakcji rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (11)

  Znajomy, w dniu 23-06-2021 15:45:08 napisał:

  Wielki skromny człowiek , każdemu pomagał kto tego potrzebował , zawsze uśmiechnięty , życzliwy i oddany drugiemu człowiekowi , Panie Ryszardzie niech Pan spoczywa w spokoju , do zobaczenia po tamtej stronie .

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Kcynianka, w dniu 24-06-2021 00:11:42 napisał:

  Zawsze chętny do pomocy, uśmiechnięty, ciekawy ludzi, świata, wydarzeń. Żegnaj panie Rysiu. Spoczywaj w Bogu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Meble łazienkowe
Skup i sprzedaż części
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Elewacje
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Deska elewacyjna
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)